Техніка

Застосування кормозмішувача підвищує рентабельність виробництва на 20–25%

Застосування кормозмішувача підвищує рентабельність виробництва на 20–25%

Тваринництво, враховуючи застиглі на нижній позначці ціни на вирощене зерно, знову набуває актуальності в Україні. Вітчизняні фермери починають рахувати гроші, і саме молочне тваринництво може стати одним із найперспективніших напрямів розвитку.

Про це йдеться у матеріалі журналу The Ukrainian Farmer.

З іншого боку, кожному господарству слід обирати оптимальну технологію утримання худоби, беручи до уваги об’єктивні чинники. Одним із таких елементів має бути правильний вибір обладнання, зокрема, кормозмішувачів. Не обов’язково відразу націлюватися на велетенські машини на 12 кубометрів, а можна обрати для початку компактний кормозмішувач на 2,4 або 6 «кубів».

Річ у тім, що згідно з даними багатьох досліджень застосування кормозмішувача та змішаного раціону годівлі підвищує рентабельність виробництва молока в середньому на 20–25%. Тобто це означає вищі надої і приріст живої ваги тварин на відгодівлі з одночасною економією кормів до 20–30%.

Фактично достатньо звернути увагу на те, що кожен європейський фермер у господарстві обов’язково користується кормозмішувачем. Звісно, що така техніка має застосовуватися і на всіх українських фермах, бо саме кормозмішувач є одним із чинників більшої рентабельності молока.

З іншого боку, придбати обладнання відомого світового виробника до снаги не кожному українському фермеру, бо ціни на нього можуть бути захмарними, але нічого надзвичайного в конструкції кормозмішувача немає, і таку якісну техніку вже давно виробляють в Україні.

Мова передусім про компанію-виробника кормозмішувачів «Демі-Мікс Україна», технології якої базуються на досвіді найкращих світових виробників. Конструкція кормозмішувачів Demi-mix спеціально оптимізована під українських клієнтів. Наприклад, тут установлюють здвоєні колеса, щоб машину було комфортно транспортувати не асфальтованими дорогами. Також тут установлено «кишеньку» для внесення комбікорму в мішках.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що Demi-mix оптимізувала своє обладнання для українських фермерів.