Тваринництво

Міжнародний практичний форум POULTRY FARMING, м. Львів, 2024

Поділитись:

16–17 квітня у Львові птахівники з усіх куточків України зібрались на найочікуванішому професійному заході — Міжнародному практичному форумі POULTRY FARMING. Організатором галузевої події традиційно виступив журнал Наше Птахівництво.

Найактуальніші теми, найгарячіші обговорення, найкращі спікери з різних країн світу й регіонів Україні, професійні дискусії в кулуарах, гострі запитання та професійні відповіді — таким нині нам усім запам’ятається цьогорічний форум.

Два дні роботи, понад 450 учасників і відвідувачів лекційної та виставкової частини форуму, величезна кількість спеціалістів птахофабрик, представників науки та комерційних компаній, презентації найновітніших розробок і технологічних рішень. Це був рай для господарств, які хочуть удосконалюватись і шукають інформацію про сучасні ноу-хау в птахівництві.

На форумі лунали виступи провідних фахівців, обговорювали останні дослідження й розробки у напрямах ветеринарії, нових технологій, годівлі птиці та забезпечення високого рівня ефективності роботи господарств і їх прибутковості. Провідні науковці, висококваліфіковані практики, фахівці галузі ділились досвідом, як підвищити збереженість стада, покращити продуктивність птиці, отримати якісну продукцію, що відповідає міжнародним вимогам якості та безпечності. Рентабельне, сертифіковане, енергоефективне, вільне від сторонньої інфекції прибуткове виробництво — про способи досягнення саме такої мети говорили в рамках форуму. Велику увагу в темах доповідей було приділено вирішенню практичних завдань, а також розв’язанню проблем, на які нині наражаються птахівники в Україні.

Професійне та вузькоспеціалізоване видання, номер один в Україні — журнал «Наше птахівництво» не стоїть осторонь від потреб, викликів і запитів вітчизняних птахівників, адже має на меті бути корисним для професіоналів, що працюють у птахівництві. Міжнародний практичний форум, організований журналом «Наше птахівництво», нині є найпотужнішим науково-практичним заходом для птахівників. Ми завжди тримаємо руку на пульсі подій у світі птахівництва, акумулюємо міжнародний досвід і передаємо своїй аудиторії найсучаснішу, найактуальнішу та найціннішу інформацію, що здатна поліпшити роботу птахоферм.

Журнал «Наше птахівництво» вже понад десять років організовує конференції, які, зокрема, є важливими платформами, де птахівники можуть ділитись досвідом, обмінюватись інформацією у вузькому колі своїх колег, заводити корисні зв’язки.

Генеральними партнерами Міжнародного практичного форуму POULTRY FARMING виступили компанії «Біохем Україна» та «СЕВА Санте Анімаль Україна». Партнерами заходу: Kaesler Nutrition GmbH, Laboratorios Hipra, SA, «Веллфарм», МЕГА КОРМ», R&D-менеджерка Enzym Group, NEUERO, Phibro Animal Health, YEDNIST’ GROUP, «Зінпро Україна», Vencomatic, «Вітагро Нутришин», Huvepharma в Україні, ORFA, “СГП “МБС”.

Лікарі ветеринарної медицини, технологи, спеціалісти з годівлі, керівники та власники господарств, науковці, спеціалісти компаній-постачальників — усі без винятку могли задовольнити будь-які свої потреби чи інтерес, знайти відповіді на запитання, почути індивідуальні рекомендації професіоналів, прогнози та розрахунки.

Поділитись: