Техніка
Головне:
Техніка

Обприскувач John Deere добре працює за різних умов, - досвід «Трієл Агро»

Самохідний обприскувач John Deere 4730

У господарстві «Трієл Агро», що на Херсонщині, користуються самохідним обприскувачем John Deere 4730 вже шостий рік. Відзначають його відмінну якість та гарну роботу за різних умов.

Про це AgroTimes розповів заступник директора ПП «Трієл Агро» Сергій Арсентьєв (Херсонська обл.).

«Підживлювали нещодавно озимі за допомогою самохідного обприскувача John Deere 4730. Він гарної якості, має сучасне обладнання, інноваційні системи. Втім, для зручності агрономів ми всю нашу техніку оцифрували і працюємо по картам завдань», – зазначає заступник директора господарства.

Разом з тим розповідає, що обприскувач у своїй майже максимальній комплектації працює дуже добре, зокрема, за різних умов. Агрегат має навігаційну систему, посекційне відключення, не допускає перекриття.

«У нас є технологічні колії на зрошенні після дощувальних машин, але це створює нам проблем, бо стабілізація штанги обприскувача дуже висока. Агрегат також має високу швидкість роботи, наприклад, нещодавно ми вносили КАС із швидкістю 30 км/год», – додає Сергій Арсентьєв.

Утім, він зауважує, що гарну якість розпилення можна отримати насамперед за рахунок якісного розпилювача. Його в господарстві підбирали індивідуально і завдяки йому здійснюють обприскування навіть під час вітру.

Нагадаємо, John Deere представляє нову програму низьких щомісячних платежів. Раніше повідомлося, що впливає на якість роботи розпилювача.