Техніка
Головне:
Техніка

John Deere представляє нову програму низьких щомісячних платежів

Програма низьких щомісячних платежів від John Deere «Own It» на 2021 рік

John Deere оголошує про нову програму низьких щомісячних платежів «Own It» на 2021 рік, доступну для клієнтів, які хочуть придбати обладнання John Deere компактного та середнього розмірів.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

У пропозиціях 2021 року доступні моделі екскаваторів 26G, 75G і 85G. Зокрема, середні моделі екскаваторів 75G і 85G оснащені кабінами і гумовими гусеницями.

Пропонуються міні-навантажувачі з бортовим поворотом 316GR, 317G і 324G і компактні колісні навантажувачі 204L з навісом або кабіною. Клієнти також можуть придбати 316GR з джойстиком управління EH і пакетом управління навісним обладнанням.

«Щорічно наша програма низьких щомісячних платежів допомагає підтримувати наших клієнтів і дає їм можливість стати власниками машин відповідно до темпу зростання їх бізнесу. «Own It» надає клієнтам фінансову гнучкість, сприяючи зростанню можливостей робочих майданчиків», – зазначив менеджер з тактичного маркетингу і виробничих систем Грег Бауер.

Зауважують, що програма «Own It» триватиме до 31 жовтня 2021 року.

Нагадаємо, John Deere презентував новий зернозбиральний комбайн для малих і середніх фермерів. Раніше повідомлялося, John Deere придбав розробника програми управління фермами.

Журнали