Агрономія
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агрономія

Ґрунтові гербіциди важливо рівномірно розподілити при внесенні у шарі ґрунту 0-6 см

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Головною вимогою до технології внесення ґрунтових гербіцидів на посіви нуту є рівномірний розподіл препаратів у шарі ґрунту 0-6 см, з якого з’являється основна кількість сходів бур’янів, пише журнал The Ukrainian Farmer.

У вологому ґрунті перерозподіл препаратів по профілю вказаного шару забезпечує волога, а в сухому — треба застосувати механічне перемішування відповідними знаряддями.

З огляду на це слід зауважити, що нут із зернобобових культур є найчутливішою рослиною до гербіцидів, тому потрібно максимально уникати потрапляння розчину гербіцидів у зону розміщення насіння культури.

Отже, за прохолодної погоди та вологого ґрунту гербіциди краще вносити після сівби, а за сухого ґрунту — під неглибоку культивацію. Для висіву потрібно застосувати сівалку з дисками різного діаметра, аби якомога глибше покласти насіння культури в ґрунт.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!