Техніка
Головне:
Техніка

На розпилювач припадає до 45% дефектів обприскувача, - дослідження

Розпилювач є основним вузлом, що визначає якість і стабільність виконання обприскувачем технологічного процесу. Відтак, важливим є постійний контроль стану розпилювальних наконечників, їх вчасне очищення й заміна у разі зношення або виходу з ладу.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

«За результатами досліджень фірми Lechler, на розпилювачі припадає до 31–45% дефектів машини. З тим пошкодження, засмічення, забивання розпилювальних наконечників призводить до погіршення поперечного розподілення рідини, а зношування їх отворів — до зміни пропускної спроможності за певного тиску в магістралі та, відповідно, розміру крапель», – йдеться у статті.

Конструкції розпилювальних наконечників різняться залежно від призначення й умов експлуатації. Основні показники, які їх характеризують — це пропускна спроможність (продуктивність) за встановленого тиску рідини та якість розпилювання.

«Кожен розпилювальний наконечник має маркування, у якому вказані його основні характеристики. Під час вибору розпилювача слід пам’ятати, що на якість його роботи впливає низка чинників, які слід брати до уваги, налаштовуючи обприскувач», – додають у публікації.

Нагадаємо, наземний дрон для обприскування здійснює забір рідини без людської участі. Раніше повідомлялося, як забезпечити комфорт оператора обприскувача.

Журнали