Техніка
Головне:
Техніка

Що впливає на якість роботи розпилювача

На якість роботи розпилювача впливає відстань до цільової поверхні, кут розпилювання та робочий тиск.

Про це пише журнал The Ukrainian Farmer.

Одним із основних чинників є відстань до цільової поверхні. Слід пам’ятати, що ширина захвату одного розпилювального наконечника визначається відповідно до висоти розміщення його над цільовою поверхнею та кута розпилювання.

«Залежно від відстані між розпилювачами можливе перекриття певних зон ширини захвату. Для забезпечення оптимального рівня покриття площі висота розміщення розпилювальних наконечників має відповідати відстані між ними», – йдеться в публікації.

Також відзначають, що важливим чинником є кут розпилювання.

«Він вказаний на розпилювальному наконечнику, зберігається на незначній відстані від нього, а за збільшення відстані до цільової поверхні фактична зона покриття дещо зменшується внаслідок гравітації», – додають у виданні.

Істотний вплив на якість роботи розпилювального наконечника має робочий тиск. Зокрема, з підвищенням тиску збільшується пропускна спроможність наконечників, але разом із тим зменшується розмір краплин і підвищується швидкість знесення.

Нагадаємо, на розпилювач припадає до 45% дефектів обприскувача. Раніше повідомлялося, наземний дрон для обприскування здійснює забір рідини без людської участі. 

Журнали