Техніка

Centaya-C Special можна оснастити розподільником мікрогрануляту Micro plus

Centaya-C Special можна оснастити розподільником мікрогрануляту Micro plus

Презентувавши у 2022 році нову навісну сівалку Centaya-C Super для комбінованого посіву, через рік AMAZONE представила ринку зменшену версію – Centaya-С Special.

Про це повідомляє українське представництво компанії-виробника.

Так, AMAZONE пропонує Centaya-C Special з робочою шириною 3 м, 3,5 м та 4 м. Об’єм бункера Centaya-C Special, місткістю 1.500 л, ділиться у співвідношенні 70:30. Завдяки такому рішенню можна завантажити два види матеріалу, об’ємом 1.050 і 450 л.

Дозування цих матеріалів (двох видів насіння, чи насіння і добрив), відбувається надзвичайно точно, адже контролюється ISOBUS-терміналом. Навісна сівалка з дозувальними пристроями з безступеневим електричним регулюванням дозволяє регулювати норму висіву в діапазоні 0,5-400 кг/га при робочій швидкості 10 км/год.

Матеріали, що розподіляються, проходять по магістралі подачі до сегментної розподільної голівки й до сошників. При простій магістралі подачі посівний матеріал та добрива транспортуються за технологією Single-Shoot до сошника, таким чином вносяться у ґрунт за допомогою одного сошника.

Внесення двох різних видів посівного матеріалу також припустимо. Крім того, Centaya-C Special можна оснастити розподільником мікрогрануляту Micro plus, встановивши додатковий бункер на 110 літрів.

У такому випадку матеріал, що розподіляється, інтегрується в основну магістраль подачі Centaya-C Special і також вноситься за технологією Single-Shoot. Таким чином отримується змога вносити третій матеріал за один прохід.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що через AutoTill можна змінити глибину задніх стійок культиватора.