Техніка

Розкидачі Amazone за потреби автоматично відключають внесення добрив

Розкидачі Amazone за потреби автоматично відключають внесення добрив

«НІБУЛОН» розпочинає агросезон із підживлення озимих — ріпаку та пшениці. Мінеральні азотні добрива вносять по мерзлоталому ґрунту за допомогою розкидачів Amazone. Це новітнє і високоточне обладнання найкраще підходить для впровадження елементів точного землеробства.

Про це повідомляє пресслужба холдингу.

Технології, якими оснащені робочі інструменти агрегатів, дозволяють регулювати зону роботи техніки. Якщо трактор рухається вздовж межі поля, розкидач може автоматично відключати внесення добрив, це виконують 16 віртуальних секцій. Відключення спрацьовують також при повторному заїзді на вже підживлені ділянки.

Техніка дозволяє самокалібруватися. На самому розкидачі встановлено три датчики ваги, GPS-сигнал з яких надходить до бортового компʼютера. У разі виявлення будь-яких відхилень від заданих норм внесення агрегат самостійно корегує показники. Якість розподілу та різної фракції гранул забезпечує система Argus Twin. Це радарні датчики, що контролюють в онлайн-режимі будь-які відхилення фракції в партії. Працювати з вітром до 7 м/с можна без проблем. Це завдання контролює та коригує точку падіння гранули система метеостанції Wind Control, враховуючи вітрове зміщення.

Можна працювати по полю за узгодженим маршрутом, виконуючи карту-завдання, створену на основі потреби в кожній точці поля, її потенціалу та агрохімічних показників. Карта-завдання включає також контрольні ділянки для визначення/підтвердження оптимальних норм азоту.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що технопарк «НІБУЛОНу» отримав нові трактори CLAAS.