Техніка
Головне:
Техніка

Подвоювач форсунки збільшить норму виливу без підвищення тиску

Подвоювач форсунки стане в нагоді під час проведення позакореневого підживлення. Він підвищить норму виливу, зберігаючи оптимальний розмір крапель і тиск обприскувача.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

«Часто агрономам доводиться значно збільшувати норму виливу. У звичайних системах це досягається збільшенням тиску в магістралі штанги. Однак, якщо розпилювач не розраховано на велику продуктивність, він утворюватиме краплі дуже малого розміру. Відразу виникне загроза дрейфу та швидкого випаровування розчину», – зауважують у статті.

Утім, більш продуктивні розпилювачі не завжди доступні. Щоб спростити завдання агрономам, компанія Wilger запропонувала подвоювач, який установлюють на місце одинарної форсунки.

«Рідина подається не через один, а відразу через два розпилювачі. Таким чином, потік розділяється навпіл, тиск зменшується до прийнятного рівня, і розмір крапель є оптимальним. Це досить зручне рішення для внесення фунгіцидів і листкового підживлення, бо може забезпечити достатньо високу норму виливу й незначний розмір крапель. Під час обробок посівів від фузаiозу можна встановлювати розпилювачі, спрямовані вниз і назад», – додають у статті.

Нагадаємо, названо найоптимальнішу висоту штанги для якісного обприскування. Раніше повідомлялося, як правильно обирати насос для обприскувача

Журнали