Техніка
Головне:
Техніка

Названо найоптимальнішу висоту штанги для якісного обприскування

Штанга повинна забезпечувати постійну висоту розпилювачів над поверхнею рослин. Для цього потрібно перевірити роботу штанги та налаштувати всі параметри перед обприскуванням належним чином.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

«Розклавши штангу, перевірте, чи може стріла вільно рухатися по осях Х та У. Схеми кріплення штанги можуть бути різними залежно від агрегату, тому варто проконсультуватися з виробником. Але загальна перевірка може бути такою: переконатися у правильності затягування відповідних елементів (за вказівками виробника); перевірити рух вгору/вниз, обережно нахиливши стрілу приблизно на 50 см і відпустивши», – зазначають у статті.

Стріла має стати в центральне положення без занадто сильного підстрибування, якщо ж навпаки, то варто перевірити амортизатори та налаштування пружин.

Висота штанги над поверхнею землі або рослин є ключовим чинником для досягнення максимальної якості обприскування, і зайві коливання тут не потрібні.

«Для візуального контролю дотримання заданої висоти можна використовувати куски кабелів, які прив’язують до штанги й обрізають так, щоб від краю розпилювача до нижнього кінця кабелю було 50 см. Така висота є найоптимальнішою для якісного обприскування», – радить видання.

Нагадаємо, ефективність обприскування підвищується зі зменшенням розміру крапель. Раніше повідомлялося, як правильно обирати насос для обприскувача.