Техніка
Головне:
Техніка

Інжекторний розпилювач має значні переваги над плоскоструменевим

Інжекторний розпилювач більш вигідний, аніж плоскоструменевий. Він має менші витрати препарату, екологічно безпечний для довкілля та добре працює за несприятливих погодних умов.  

Про це пише журнал The Ukrainian Farmer.

«Інжекторні розпилювачі є різновидом пневмогідравлічних. Їх особливістю є те, що вони утворюють краплі відносно великого розміру з високим ступенем осідання. Вони частково наповнені повітрям і за контакту з оброблюваною поверхнею лопаються, в результаті чого з однієї великої краплини утворюються значно менші, що покращує їх контакт із рослиною, а отже, і біологічну ефективність», – зазначають у статті.

Відтак, інжекторні розпилювачі краще проникають в масив рослин, ніж плоскоструменеві, мають знижений ризик забруднення й отруювання ЗЗР працівників, машин, культур на сусідніх полях і довкілля.  Також у них менше знесення рідини та менша залежність від погодних умов.

«Загалом під час застосування інжекторних розпилювачів обприскування можливе за швидкості вітру до 7 м/с. ВОни добре працюють за сильного вітру, високої температури і низької вологості повітря», – додають у статті.

Нагадаємо, на розпилювач припадає до 45% дефектів обприскувача. Раніше повідомлялося, що впливає на якість роботи розпилювача.