Техніка
Головне:
Техніка

Дискова борона ATLAS AO_PROFI добре розпушує ґрунт у коліях, - досвід

Дискова борона BEDNAR ATLAS AO_PROFI

Дискова борона Atlas AO_Profi від Bednar якісно обробляє ґрунт, зокрема, на нерівних ділянках поля. Також агрегат досить простий у налаштуваннях і в роботі.

Про це газеті AgroTimes розповів механізатор СТОВ «Світанок» Анатолій Крайовий.

«Порівнюючи з дисковим агрегатом іншого виробника, Вednar Atlas значно краще перемішує рослинні рештки й не забивається. Оскільки диски переднього та заднього рядів мають вирізи, можна встановити глибину обробітку 6 см і повністю підрізати стерню», – зазначає механізатор.

Дискова борона BEDNAR ATLAS AO_PROFI

Разом з тим відзначає, що диски встановлено на окремій підвісці, а не батареями, що дає змогу дістати ґрунт навіть у коліях й інших нерівностях поля.

«Глибину можна налаштувати з кабіни водія за допомогою гідравліки, натисканням однієї кнопки. Зараз встановлена глибина 6 см, робоча швидкість становить 12 км/год. За 10 годин 6-метровим агрегатом встигаємо обробити 40-50 га», – розповідає Анатолій Крайовий.  

Втім, трактор у господарстві не дуже потужний (310 к. с.), тому за більшого навантаження не завжди вдається працювати на високій швидкості.

«Якби поля були горбисті, можливо, знадобився б потужніший трактор, а так вистачає й цього. Витрати пального – 8-9 л/га за глибини 8 см», – додає механізатор.

Нагадаємо, дискова борона ATLAS AO_PROFI рухається по осі трактора без зміщень завдяки X-подібному розташуванню дисків.

Читайте також: Потенціал новацій від BEDNAR.

Журнали