Агрономія
Головне:
Агрономія

BEDNAR розширює асортимент широкозахватних агрегатів для великих сільгосппідприємств

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
BEDNAR розширює асортимент широкозахватних агрегатів для великих сільгосппідприємств

Цього року компанія BEDNAR розширює свій асортимент широкозахватних агрегатів посівним комплексом EFECTA CE шириною 12 метрів. Завдяки виведенню цієї сівалки на ринок, BEDNAR може забезпечити повну технологічну лінію для великих сільськогосподарських підприємств, включаючи ті, що використовують систему CTF (Controlled Traffic Farming).

Про це AgroTimes повідомила прес-служба компанії.

«Головною причиною розробки цієї сівалки були вимоги фермерів, які обробляють великі площі та часто не можуть вирощувати врожаї відповідно до своїх очікувань. Такі сільськогосподарські підприємства використовують специфічні системи обробітку ґрунту, з якими вони мали хороший досвід, і вони не готові це змінювати. Тому у них лише обмежений період часу для посіву», – зазначив Ян Беднар, бізнес-директор компанії BEDNAR.

За його словами, сівалка BEDNAR EFECTA CE 12000 приносить нові тенденції у сфері високої добової продуктивності, до 200 га на день, з низьким споживанням палива, високою робочою швидкістю та низькою вимогою до тягового зусилля трактора, лише 300 к. с.

«Передня робоча секція перед сошниками може бути обладнана вирівнюючою гідравлічною планкою Crushbar, дуже популярними колтерами PROFI або TURBO. Коли потрібне додаткове міжрядкове підживлення, ви можете використовувати сошники FERTI, призначені для внесення добрив. Жоден інший виробник не пропонує таких варіацій опції при подібній ширині захвату», – зауважив Ян Беднар.

Точне розміщення насіння у ґрунтовому профілі, як правило, є основною вимогою фермерів. Тому, проектуючи механізм висіву та висівну секцію, ми використовували перевірені властивості сівалок OMEGA. На EFECTA CE дисковий сошник може бути встановлений на двох міжряддях на відстані 12,5 або 16,7 сантиметрів.

Розміщення насіння на однакову глибину по всій робочій ширині забезпечується добре перевіреним паралелограмним кріпленням сошників із максимальним тиском до на диск сошника.

Рівномірний розподіл насіння забезпечується також чотирма механізмами висіву та розподільчою головкою з можливістю управління секцією (ввімкнення та вимкнення 4 секцій по 3 метри кожна для уникнення пересівів та на клинах).

Агрегат управляється власним програмним забезпеченням BEDNAR.

Нагадаємо, після сівалки OMEGA сходи пшениці отримали через 36 годин після початку їх формування.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ