Техніка

Дисковий лущильник Bednar ATLAS AO_PROFI розпочав роботу на полях Черкащини

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Цього літа СТОВ «Світанок» придбало новий дисковий лущильник Bednar ATLAS AO_PROFI і розпочало його експлуатацію.

Про це повідомили в компанії.

Агрегат виконує лущення стерні після збирання різних культур і змішує рослинні рештки з ґрунтом на глибину до 16 см. Основними перевагами машини є X-подібне розташування дисків та інтегрована транспортна вісь, що дозволяє агрегату працювати точно по осі руху трактора без зміщень. Це дає змогу у повній мірі застосовувати навігацію для більш точного виконання обробітку.

Диски розміром 620×6 мм дозволяють обробляти ґрунт на глибину до 16 см з інтенсивним перемішування рослинних решток. Все управління гідравлікою ATLAS проводиться з кабіни трактора. Робоча глибина може бути задана з трактора з використанням простого дисплея.

«За рахунок масивної міцної рами можна виконувати глибоку післяжнивну обробку полів. При цьому лише за один прохід досягається висока якість обробки, навіть за великої кількості рослинних решток. Висока швидкість роботи зменшує витрати та допомагає дотримуватись термінів посіву і збору врожаю», – йдеться в повідомленні.

Постійний пружинний захист дисків не вимагає обслуговування і зменшує вірогідність критичних пошкоджень. Atlas AO_Profi може бути обладнаний переднім ріжучим котком Trash Cutter, який працює по всій ширині захвату агрегату.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями