Овочі-Ягоди-Сад

Експерти порадили, як керувати овочесховищем при відключеннях електроенергії

Експерти порадили, як керувати овочесховищем при відключеннях електроенергії

Добре ізольоване приміщення овочесховища довше тримає стабільну температуру. І навіть невеликий генератор та комп’ютер клімат-контролю доволить перерозподілити потужності між камерами, вентилювати їх за наявності енергії з мережі при планових відключеннях.

Про це на сторінці у Фейсбук написали представники компанії Tolsma – крупного постачальника обладнання для овочесховищ.

Експерти зазначили, що за відключень електронергії виграє той, хто має приміщення з досить високим рівнем ізоляції. Ізоляція дасть можливість утримувати стабільну температуру в сховище протягом тривалого часу. Камери зберігання картоплі та цибулі з вентиляційною системою вимагають меншої електричної потужності і можуть обійтися менш потужним генератором. 

Сучасні системи управління дозволять робити перерозподіл потужності між камерами, коли потужність генератора обмежена і її вистачає тільки на частину об’єму зберігання, тобто комп’ютер клімат-контролю може по черзі вмикати камери в автоматичному режимі. Також це дозволяє вмикати систему зберігання в ті проміжки часу, коли є електроенергія з мережі, це актуально при плановому відключенні електроенергії.

«Варто також мати систему захисту від попадання повітря з мінусовою температурою в продукт, тобто рішення, що буде закривати впускні клапани, коли в каналі буде мінусова температура навіть тоді, коли електроенергії в мережі не стане», – зауважили в компанії Tolsma. 

Читайте також: Найбільша картоплярська компанія почала збирати врожай