Тваринництво

Птахопідприємства Південно-Східної Азії стимулюватимуть до безкліткового виробництва яєць

Aeres університет прикладних наук (Нідерланди) у партнерстві з консалтинговою фірмою Global Food Partners (GFP) створив навчальний центр для забезпечення довгострокової концепції соціальної й екологічної відповідальності та конкурентоспроможності у галузі безкліткового виробництва яєць у Південно-Східній Азії.

Про це пише Poultry World.

Найпоширенішим методом утримання курей-несучок у Південно-Східній Азії є традиційна кліткова система. Однак за збільшення в усьому світі обізнаності щодо благополуччя тварин міжнаціональні компанії, які представлені в Азії, взяли на себе зобов’язання постачати яйця виключно з ферм, де практикується безкліткове утримання курей.

Та для того, щоб перейти на таку систему виробництва на основі передового досвіду, виробники яєць потребують практичних знань і рекомендацій.

Тому навчальний центр, розташований у Індонезії, не лише пропонує навчання передовим методам управління та безкліткового виробництва яєць, а й є зразковим фермерським господарством для виробників безкліткової продукції. Він також є науково-дослідним і дослідно-конструкторських центром.

Компанія GFP співпрацює з підприємствами харчової промисловості по всій Азії для впровадження та підтримки високих стандартів якості життя тварин, приділяючи основну увагу переходу від виробництва яєць стандартним способом до безкліткового.

GFP також створить фокус-групи за участю виробників яєць традиційного і безкліткового утримання курей у п’яти країнах регіону, щоб виявити потреби і бар’єри місцевої яєчної промисловості, а потім працювати над вирішенням цих проблем.

«Виробники в Азії є свідками швидкого розширення ринкових можливостей у сфері безкліткового виробництва яєць і отримують вигоду від практичного навчання, що сприятиме переходу на безкліткову систему», – зазначила генеральна директорка GFP Елісса Лейн.

За її словами, нинішня глобальна криза сприяє тому, що промисловість приділятиме більше уваги поліпшенню методів управління в галузі біобезпеки й охорони здоров’я на фермах, що може мати серйозні наслідки для суспільної охорони здоров’я.

Нагадаємо, «Овостар Юніон» почав виробляти яйця від птиці вільного вигулу.