Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Очікується подальше зростання ціни на курятину, – думка

Зміни на ринку курей-бройлерів найближчими роками наразі не можна точно прогнозувати – багато залежить від того, чи триватиме карантин надалі та яким він буде.

Про це в інтерв’ю журналу «Наше птахівництво» зазначив власник групи компаній ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» Дмитро Добкін.

За загострення ситуації із захворюваннями на COVID-19 і жорсткішими карантинними заходами ситуація розвиватиметься в одному напрямі, якщо обмеження будуть несуттєвими, тоді в іншому, уточнив він.

«Наше підприємство вже відчуло, що український споживач хоче бачити й купувати фасовану продукцію на полицях, – зазначив він. – Відбувається перехід від noname продукції до купування курятини певних торгових марок, і при цьому покупець готовий платити більше за якість».

Також, за словами Дмитра Добкіна, очікується подальше зростання ціни на курятину. І цю тенденцію споживачі вже помічають.

«Малим і середнім виробникам буде кепсько, – переконаний він. – Донині в нашій галузі не було такої складної ситуації та випадків оголошення банкрутом серйозних гравців. Це до того, що великі виробники мають запаси у фінансовому ресурсі та можуть деякий період ще протриматися».

Довідка

Володимир-Волинська птахофабрика посідає четверте місце в Україні за обсягом виробництва курей-бройлерів. Підприємство має 11 виробничих майданчиків зі 100 пташниками, власний комбікормовий завод. Птахофабрика першою в Україні запровадила вирощування бройлерів без використання антибіотиків і стимуляторів росту. Реалізує продукцію під ТМ «Епікур» і «Чебатурочка – селянська курочка». Випускає продукцію, яка має сертифікат Halal.