Тваринництво
Головне:
Тваринництво

«Агросвіт» установив доїльну залу DeLaval паралельного типу

«Агросвіт» установив доїльну залу DeLaval паралельного типу

На молочнотоварній фермі СТОВ «Агросвіт» (Київська область) встановили доїльну залу компанії DeLaval паралельного типу Р2100 розміром 2х20 та продуктивністю 180+ корів на годину.

Про це AgroTimes повідомив менеджер із роботи з ключовими клієнтами DeLaval Едуард Зігерт.

Доїльна зала обладнана кулачковим (сухим) вакуумним насосом, що забезпечує беззупинну експлуатацію 2/24/365. Насос оснащений частотним регулюванням обертів ротора в залежності від потреби вакууму, що дає можливість економити електроенергію та збільшити ресурс насосу.

На кожному доїльному місці розміщено верхні панелі з оригінальним освітленням і підсвітка вимені.

Збереження високої якості молока тривалий період гарантує встановлене обладнання миттєвого охолодження молока в потоці. За рахунок швидкості охолодження молоко потрапляє в танк-накопичувач охолодженим до температури +4 ºС. Вертикальний танк на 25 тонн молока змонтовано ззовні – так він не займає площі будівлі доїльно-молочного блоку.

Доїльна зала укомплектована інфрачервоними, високоточними лічильниками молока, які низьковитратні в сервісі.

Контролер доїльного місця DeLaval МРС 580 керує процесом доїння, а також автоматичним зняттям колектора після доїння. Всі показники передаються до центрального процесора для оброблення інформації.

Використання програми управління стадом DelPro забезпечує фахівців необхідною інформацією щодо надоїв, швидкості молоковіддачі й індивідуально по корові, і по стаду загалом. Гнучкість програми надає можливість створювати звіти, потрібні спеціалістам.

Перед входом наступної групи корів на доїння платформа миється – для цього виробник обладнання встановив форсунки високого тиску на окантовці з неіржавної сталі.

Колони каркасу та стійки поворотних хвірток у місцях бетонування захищені від корозії нержавійним кожухом, що дозволяє значно збільшити термін експлуатації обладнання.

Дізнатися більше про обладнання доїльної зали можна за посиланням.