Елеватор
Головне:
Елеватор

Інноваційні моделі TORNUM мають широкий діапазон продуктивності

Інноваційні моделі TORNUM мають широкий діапазон продуктивності

Інноваційні моделі сушарок TORNUM нового покоління створені за підтримки штучного інтелекту. Вони обладнані інтелектуальним програмним забезпеченням для аналізу параметрів та прийняття оптимальних рішень.

Про це AgroTimes розповів очільник компанії TORNUM в Україні Олександр Холод.

«Цифрові технології TORNUM застосовує передусім на виробництві, де зараз працюють роботизовані системи у зварюванні і штампуванні, а потужні програмні продукти дають змогу моделювати самі сушарки безпосередньо в цифровому середовищі. Наприклад, під час розробки новітньої моделі T-REX вже було задіяне математичне моделювання процесів всередині сушарки. І практичні результати дають неабиякі підстави для оптимізму», – каже він.

Досягаючи однорідної кінцевої вологості й суттєво оптимізуючи на пальному, обладнання ще й мінімізує викиди зернового пилу в атмосферу – як  того вимагають засади сталого розвитку агровиробництва.

В усіх моделях TORNUM, незалежно від їх розміру, – високоякісні сучасні матеріали. І розраховані вони як на малого фермера з продуктивністю від 10 т /годину, так і на зерносховища великих підприємств чи елеваторів (із продуктивністю  300 т/год).

Нагадаємо, система IDC від TORNUM допомагає заощаджувати на доробці зерна. Кірм того, нове покоління зерносушарок Tornum заощаджує 30% теплоенергії.

Журнали