Елеватор
Головне:
Елеватор

Система IDC від TORNUM допомагає заощаджувати на доробці зерна

Система IDC у сушарці TORNUM здатна заощадити на сушінні кукурудзи до 18 000 євро на рік з уникненням втрат ваги й заощадженням на газі.

Про це AgroTimes розповів очільник компанії TORNUM в Україні Олександр Холод.

«Ці вражаючі результати – практичний результат інновацій TORNUM, – каже він. І зауважує, що за наявності об’єктивних даних власник зерна може чітко розрахувати витрати на його доробку до кондиційних показників».

Система IDC, якою обладнані всі новітні сушарки TORNUM, використовує сучасні технології вимірювання вологості зерна, інтелектуальне програмне забезпечення для аналізу параметрів та прийняття оптимальних рішень.

При цьому системно управляється уся сушарка. Інтерфейс управління створено таким, щоб ним можна було керувати інтуїтивно, навіть без знання мови. Наразі в Україні вже встановлено першу систему з україномовним варіантом.

Процес сушіння відстежується з персонального комп’ютера, планшета чи смартфона, що має доступ до Інтернету. У будь-який момент можна з’ясувати показники вологості, відстежити динаміку, за потреби, змінити налаштування дистанційно.

Робота оператора максимально проста: необхідно лише вказати культуру та її бажану кінцеву вологість – процес сушіння розпочнеться автоматизовано.

Нагадаємо, зернозберігальні технології TORNUM підсилив Інтернет Речей.

Журнали