Елеватор

«Глобал Фід» і «Профіт-контроль» спростовують аргументи «Мрії» на право власності АТП і його техніки

«Глобал Фід» і «Профіт-контроль» спростовують аргументи «Мрії» на право власності АТП і його техніки

Автотранспортне підприємство (АТП), розташоване в Хоросткові (Тернопільська область), і його сільгосптехніка офіційно належать ТОВ «Глобал Фід» і ТОВ «Профіт-контроль», заявляють обидві компанії.

Згідно з їхнім повідомленням, 25 жовтня 2015 року «Глобал Фід» придбав вказане АТП у компанії «Буд М», що підтверджується офіційним договором купівлі-продажу. Тим часом, коли власники спробували пройти на об’єкт, їх не пустили охоронці агрохолдингу «Мрія».

«Після деяких перипетій 1 липня представники «Глобал Фід» на чолі з директором Тарасом Дідиком все ж зайшли на свою законну автотранспортну територію», ‒ йдеться в заяві.

За інформацією «Глобал Фід», компанія надала всі офіційні документи, тоді як «Мрія» ‒ тільки договір оренди, укладений із «Буд М». У ході переговорів 2 липня «Глобал Фід» погодилася в разі потреби безперешкодно пропускати співробітників «Мрії» в бухгалтерію і на складські приміщення.

«Представники агрохолдингу пообіцяли поліцейським не застосовувати силові методи. Але вже на наступний ранок територія АТП була атакована з усіх боків», ‒ йдеться в заяві.

«Профіт-контроль» у свою чергу зазначає, що в серпні 2015 року, згідно з постановою слідчого, агрохолдингу «Мрія» було передано на зберігання 141 одиниць причіпної сільгосптехніки для проведення слідчих дій. У тому ж місяці на техніку було накладено арешт, однак 29 червня 2016 року він був знятий, і «Профіт-контроль» отримав право цю техніку забрати.

«Тільки забрати з відповідального зберігання техніку не вдалося, оскільки 2/3 її зникли. Зараз «Мрія» ховає техніку, яка належить «Профіт-контроль», ‒ зазначає компанія.

На її думку, агрохолдинг незаконно використовує техніку на польових роботах, а представники «Профіт-контролю» і громадські активісти змушені самі відслідковувати її таємні переміщення і затримувати її на дорогах.

Як повідомлялося, на початку липня 2016 року агрохолдинг «Мрія» заявив про спробу рейдерського захоплення його АТП, в скоєнні якого підозрює колишніх власників ‒ сім’ю Гут.

За словами директора з юридичних питань агрохолдингу Сергія Ігнатовського, блокування АТП продовжують переважно колишні «беркутівці», є кілька колишніх співробітників служби безпеки «Мрії», які працювали до дефолту холдингу.

В агрохолдингу відзначали, що директор компанії «Глобал Фід» Тарас Дідик працював у «Мрії» юристом. Він безпосередньо займався виведенням і перепродажем активів, коли холдинг оголосив технічний дефолт.

Згідно з інформацією «Мрії», існує певний договір купівлі-продажу будівель АТП між компаніями «Буд М» і «Глобал Фід» на суму 7,6 млн грн.

«Буд М» раніше входив до складу «Мрії» і був виведений з неї після виникнення проблем із кредиторами. Потім компанія «Буд М» продала нерухомість, яка значилася за нею, компанії «Глобал Фід», а техніку ‒ «Профіт контроль». Сама ж компанія «Буд М» оголосила про ліквідацію.

На думку Сергія Ігнатовского, така схема використовувалася для виведення інших активів «Мрії» екс-власниками.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!