Агрономія
Головне:
Агрономія

Ґрунтовий гербіцид Фоліо захистить соняшник від амброзії

Ідеальним захистом посівів соняшника на полях, що потерпають від амброзії, є досходовий системний гербіцид Фоліо, розроблений компанію НЕРТУС. Препарат ефективно контролює однорічні злакові та однорічні дводольні бур’яни.

Про це AgroTimes розповів агроном-консультант компанії Сергій Сафонов.

«Фоліо забезпечує тривалий ґрунтовий захист соняшника від бур’янів завдяки комбінації у препараті високоефективних системних діючих речовин. Пропізохлор (580 г/л) із лінійки хлорацетамідів має найнижчий рівень фітотоксичності на культуру, оскільки менше промивається в нижній шар ґрунту. Разом із тим – добре контролює чутливі злакові та деякі дводольни бур’яни, що проростають. Натомість, флурохлорідон (200 г/л) – найефективніша діюча речовина проти амброзії полинолистої, що також контролює широкий спектр хрестоцвітих та інших дводольних бур’янів», – зазначив фахівець.

Обприскування ґрунту препаратом Фоліо здійснюють до сівби, під передпосівну культивацію або після сівби – з заробкою за допомогою боронування, але до появи сходів. Найвищої ефективності дія препарату досягає за наявності ґрунтової вологи й рівномірного розподілу робочого розчину в верхньому шарі ґрунту (0-5см). Цьому сприяють: рівна поверхня поля, відсутність рослинних решток та дрібногрудкувата структура ґрунту. Норма витрати препарату становить 2-2,5 л/га, норма витрати робочого розчину – 300- 400 л/ га.

Нагадаємо, залучити ресурси перед посівною без переплат і відсотків дають можливість фінансові рішення НЕРТУС. А за партнерською програмою з ОТП Банком придбати ЗЗР, мікродобрива та насіння виробника можна без жодної застави.

Журнали