Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Продукція НЕРТУС під Аграрну розписку дешевша, ніж у кредит

НЕРТУС надає своїм дистриб’юторам насіння, ЗЗР та мікродобрива під Аграрні розписки за ціною на рівні передоплати – щоб і фермерам, і реалізаторам продукції, було цікаво скористатися інноваційним фінансовим інструментом від виробника.

Про це AgroTimes розповів керівник департаменту розвитку бізнесу НЕРТУС Віталій Калашник.

«Аграрні розписки, які НЕРТУС фінансує власним коштом, покликані стати альтернативою товарним кредитам, – наголосив він, зауваживши, що ціна на продукцію від виробника за Аграрною розпискою, набагато конкурентніша за кредитну.  

Сума фінансової Аграрної розписки не обмежена і залежить від потреби конкретного господарства. Як зазначив Віталій Калашник, є розписки і на десятки мільйонів, і на сотні тисяч гривень.

Фінансові рішення НЕРТУС дають можливість залучити ресурси перед посівною без переплат і відсотків. І гарантією повернення позичальником коштів є його майбутній врожай. Утім ідеться про фінансові, а не товарні розрахунки за Аграрною розпискою. Сам документ посвідчують у нотаріуса і заносять у Державний реєстр аграрних розписок.

Як уже повідомляв AgroTimes,  фінансову Аграрну розписку з НЕРТУС може укласти  кожен власник чи орендар зареєстрованих земельних ділянок (юрособа), що надасть мінімальний перелік документів,  необхідних для підтвердження прибутків компанії за останні кілька років.

Журнали