Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Партнерська програма НЕРТУС та ОТП Банку не вимагає застави

Придбати продукцію НЕРТУС за партнерською програмою з ОТП Банком можна без жодної застави. До того ж, протягом 6-ти місяців за такою кредитною угодою нараховуватимуть всього лише 0,01% річних за користування коштами.

Про це AgroTimes повідомив керівник департаменту розвитку бізнесу НЕРТУС Віталій Калашник.

«ОТП Банк так само, як і наша компанія, має угорське коріння, – зазначив він. – Уклавши партнерську програму, ми прагнемо розширити доступ аграріїв до фінансування, зокрема, для належного забезпечення господарств насінням, ЗЗР, мікродобривами»  

Віталій Калашник зазначив, що протягом 2021 року на продукцію НЕРТУС за програмою фінансування з ОТП Банком установлено акційну ціну. Нагадаємо, вона суттєво нижча, ніж за звичайним товарним кредитом. Тому господарство-учасник програми може придбати товар за акційною ціною.  Щоправда, згідно з умовами банку, максимальна сума кредитної угоди не повинна перевищувати 3 млн грн. Претендувати на позику можуть аграрії, що мають в обробітку від 400 га землі.

Серед переваг програми – гнучкий графік погашення траншів і відсутність будь-яких комісій за дострокове погашення. Із 7-го місяця дії партнерської програми відсоткова ставка за користування позиченими в банку коштами становитиме 15% річних. До того ж, відсотки нараховуватимуть лише на ту суму, якою фермер скористався, купуючи продукцію НЕРТУС у дистриб’ютора.

Як уже повідомляв AgroTimes, компанія розробила й інші фінансові рішення, якими може скористатися агропідприємство

Журнали