Агрономія
Головне:
Агрономія

Досходовий і післясходовий гербіцид Воленс захистить сою від бур'янів

Розроблений компанією НЕРТУС досходовий та післясходовий гербіцид контактно-системної дії Воленс чудово знищує однорічні дводольні та деякі злакові бур’яни в посівах сої.

Про це AgroTimes розповів агроном-консультант компанії Сергій Сафонов.

Він зазначив, що у склад гербіциду Воленс входять дві діючі речовини: ацифлуорфен (200 г/л) та кломазон (42 г/л). Ацифлуорфен – діюча речовина, яка дуже широко використовуєся для захисту сої в інших країнах світу, але на ринку України з’явилася не так давно. Кломазон є дуже популярною діючою речовиною в Україні для захисту сої від бур’янів, яка використовується як ґрунтово так і по вегетації. Комбінація цих речовин у препараті ВОЛЕНС дає високий результат, оскільки це два різні принципи дії на чутливі бур’яни.

«Найвища ефективність дії гербіциду Воленс спостерігається на ранніх фазах розвитку бур’янів: однорічних дводольних – у фазі від сім’ядольних до першої пари справжніх листків; однорічних злакових – у фазі 1 – 2 листки», – наголосив фахівець.

Він зауважив, що норма витрати препарату становить 1,5-1,8 л/га, норма витрати робочого розчину – 200-300 л/ га.

Гербіцид Воленс можна вносити до сівби, обприскуючи ґрунт перед посівом з загортанням на глибину 3-6 см, або до сходів, обприскуючи ґрунт під час сівби або впродовж 2-3 днів після сівби. Обов’язковою умовою при внесенні препарату в ґрунт є наявність доступної вологи в ньому та ретельна підготовка поля до сівби – поверхня поля повинна мати дрібногрудкувату структуру, що виключає наявність часток розміром більше 2 см. Також препарат можна застосовувати в період вегетації сої від фази примордіальних (несправжніх) листків до 2-х справжніх листків сої.

За умов дотримання регламенту застосування, як наголошують розробники препарату,  Воленс не накладає обмежень на сівбу наступної культури у сівозміні.

Нагадаємо, залучити ресурси перед посівною без переплат і відсотків дають можливість фінансові рішення НЕРТУС.

Журнали