Агрономія
Головне:
Агрономія

Добриво АМІКС із амінокислотами сприяє відновленню вегетації

Позакореневе підживлення добривом АМІКС, що містить 20% амінокислот, допоможе рослинам максимально засвоїти залишкову зимову вологу й перше весняне тепло для ефективного відновлення вегетації.

Про це  AgroTimes розповіли в компанії НЕРТУС.

«Структурні елементи білків – амінокислоти – утворюються в рослині шляхом складних біохімічних перетворень, що потребують часу та енергії. Тож, коли ми вносимо їх в готовому вигляді, це дозволяє рослинам заощадити енергію та спрямувати її на інші процеси життєдіяльності, наприклад, на формування вегетативної маси й закладки генеративних органів», –  зазначила науковий співробітник компанії, кандидат с/г наук Надія Вус.

Посилаючись на дослідження вчених із різних країн світу, біолог розповіла про ефективність позакореневого підживлення добривом АМІКС із амінокислотами. Як показує практика, амінокислоти сприяють швидкому відновленню вегетації рослини після стресових умов, стимулюють розвиток біомаси, підвищують стійкість до посухи, засолення, заморозків. Як наслідок – збільшується розмір листкової пластини, якість насіння, схожість його наступного року та інші морфологічні й фізіологічні показники.

«Слід пам’ятати, що застосування амінокислот з гербіцидами недоцільно, бо стимулюватиме відновлення бур’янів і знизить ефективність дії гербіцидів», – додала Надія Вус.

Нагадаємо, залучити ресурси перед посівною без переплат і відсотків дають можливість фінансові рішення НЕРТУС. А за партнерською програмою з ОТП Банком придбати ЗЗР, мікродобрива та насіння виробника можна без жодної застави.