Агромаркет

Одещина розпочинає проєкт з детінізації та деофшоризації експорту

Одещина розпочинає проєкт з детінізації та деофшоризації експорту

Голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер ініціював спільний з бізнесом проєкт з детінізації та деофшоризації експорту.

Про це повідомляє пресслужба Одеської ОВА.

Український бюджет може втрачати в офшорах мільярди доларів. Подолання тіньових механізмів, детінізація та деофшоризація економіки – задача  з нелегких, але необхідних для кожного громадянина і країни в цілому. Тим більше в цей час.

Не допустити її можна, але за умови партнерства та об’єднавши зусилля влади і легального бізнесу у форматі win-win.

Відкритий меморандум про співпрацю між Одеською обласною державною (військовою) адміністрацією, органами державної влади, органами місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання пропонує бізнесу підписати меморандум з Одеською ОВА.

Цей меморандум є взаємним, добровільним та паритетним.

Він визначає зміцнення співпраці в аграрному, транспортному та продовольчому секторах, стратегічне партнерство для вирішення питань продовольчої безпеки.

«Один із важливих пунктів меморандуму – забезпечення прозорості ланцюгів постачання від виробника до споживача, зокрема підтвердження походження та якості української агропродукції, яка

постачається на світові ринки», – заявив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер.

Підписанти меморандуму матимуть можливість звертатися до держави в особі Одеської ОВА за підтримкою, зокрема у розбудові нової експортної

інфраструктури, рівних умов для ведення бізнесу та за консультацією спільних дій.

До Меморандуму вже приєдналися: Українська Зернова Асоціація;  ТОВ «Дельта Вілмар Україна»; ТОВ СП «НІБУЛОН».

«Ми всіляко підтримуємо ініціативи, що покликані зробити зерновий ринок «білим», прозорим та цивілізованим», – зазначив виконавчий директор УЗА Сергій Іващенко.

Нагадаємо, кількість зерновозів в напрямку портів Великої Одеси зменшилась на 21,06%.