Агромаркет

Актуальні теми про майбутнє сільського господарства висвітлять на Agritechnica-2023

Актуальні теми про майбутнє сільського господарства висвітлять на Agritechnica-2023
Agritechnica last took place in 2019 but the 2021/2022 show has been cancelled. PICTURE: Chris McCullough

Тематичні дні Inhouse Farming – Feed & Food Show від DLG (Німецьке сільськогосподарське товариство) в рамках виставки Agritechnica-2023 щодня розглядатимуть головні теми майбутнього сільського господарства з різних точок зору. Захід розпочнеться в неділю, 12 листопада, з теми «Комахи».

Про це інформує пресслужба DLG.

Зважаючи на численні виклики, з якими сьогодні стикаються фермери, їм слід уважніше розглянути питання про те, яким може бути їхнє майбутнє. З точки зору проактивного управління є сенс розглядати різні варіанти. Тематичні дні «Inhouse Farming» пропонують широкий спектр можливостей для професійного діалогу.

Короткий огляд тематичних днів «Inhouse Farming – Feed & Food Show»:

Неділя, 12 листопада: Комахи

Яку роль відіграватиме автоматизоване розведення комах як високоякісного білкового корму на фермах у майбутньому? Як це можна використати для реалізації підходів циклічної економіки? Які проблеми промислового розведення комах як джерела їжі? Ось деякі з питань, які будуть обговорюватися з практичним спрямуванням на тематичний день.

Понеділок, 13 листопада: Вертикальне землеробство

Експерти з досліджень і практики представлять нові відкриття та технології, які важливі для внутрішнього землеробства та вертикальних систем. Великі очікування покладаються на виробництво їжі в системах внутрішнього землеробства – з точки зору якості та фізіології харчування. Однак все ще існує потреба в розробці, щоб мати можливість експлуатувати ці виробничі системи стабільно та надійно. Тематичний день проливає світло на виклики, зокрема правові.

Вівторок, 14 листопада: Аквакультура та водорості

14 листопада все буде обертатися навколо «Аквакультури та аквапоніки» — вітрини інноваційних систем вирощування в прісній і солоній воді. Провідні практики вирощування судака та креветок, експерти в рециркуляційних технологіях та аквапоніці, які вирощують окуня та базилік у роздрібній торгівлі харчовими продуктами, а також фермери, які вирощують «суперфуд» у власних системах та пропонують напої з живих мікроводоростей ( спіруліни) були запрошені. Мікроводорості також можуть бути корисними для тваринництва. Тематичний день проллє світло на те, чи чекав світ водних продуктів із власних ферм, і обговорить можливі варіанти з харчовою та рибною промисловістю.

Середа, 15 листопада: Альтернативний білок

Який внесок можуть зробити так звані «нові харчові системи» в постачання білка майбутнього і які технологічні рішення вже досягли практичної зрілості? Багато альтернативних продуктів засновані на добре відомих рослинних сировинних матеріалах, таких як бобові та злаки. Але все більше уваги приділяється протеїнам, отриманим шляхом традиційної та сучасної ферментації.

Четвер, 16 листопада: Клітинне сільське господарство

Які нові відкриття та технології важливі для клітинного сільського господарства? Усі продукти можна виробляти шляхом культивування клітин. Зараз учасники ринку зосереджуються на продуктах тваринного походження, таких як м’ясо, риба та молоко. Як можна посилити роль сільського господарства на майбутньому білковому ринку? Це лише одне з багатьох питань, на які дасть відповідь тематичний день.

П’ятниця, 17 листопада: Канабіс та коноплі

Експерти сходяться на думці, що дозвіл на використання канабісу як рекреаційного продукту неминучий. Компанії по всій Німеччині вже мають на меті відвоювати частку нового ринку в мільярд євро. Однак питання, як канабіс досягне кінцевого споживача, залишається без відповіді. Про поточну правову ситуацію та найімовірніші концепції роздрібної торгівлі в тематичний день розкажуть експерти.

Субота, 18 листопада: Енергія

Тематичний день висвітлює можливості сільського господарства з контрольованим середовищем та його найбільшу перешкоду: вартість енергії. Тому основна увага приділяється ефективним технологіям і децентралізованим системам.