Агромаркет

Офіційно відкрився Національний стенд України на Agritechnica-2023

Офіційно відкрився Національний стенд України на Agritechnica-2023

У місті Ганновер (Німеччина) відбулося урочисте відкриття Національного стенду України на найбільшій в світі міжнародній виставці сільгосптехніки Agritechnica-2023.

Про це з Ганновера інформує кореспондент AgroTimes.

Площа Національного стенду України сягає 800 кв м. У рамках Національного стенду на виставці цьогоріч представлено 18 українських виробників сільськогосподарської техніки та обладнання, а всього у виставці взяли участь 33 україснські компанії.

Серед них – зразки техніки вітчизняного виробництва для обробітку ґрунту, внесення добрив та обприскування, для сівби, збирання, зберігання та перевантаження зерна, цистерни, причепи та напівпричепи сільськогосподарського призначення, навісне сільськогосподарське обладнання.

На відкритті Національного стенду України були присутні представники Посольства України в Німеччині, DLG (Німецьке сільськогосподарське товариство), що є організатором виставки Agritechnica, а також директор виставки Agromek у Данії Клаус Германсен.

«Щоб відбудувати Україну, вам потрібні надійні партнери, і таких партнерів ви можете знайти на таких виставках як Agritechnica і Agromek. Я знаю, що Україна має великі плани на сільське господарство, адже вона має змогу нагодувати велику кількість людей у світі. І участь у виставках такого масштабу допоможе знайти нові шляхи для розвитку», – зазначив Клаус Германсен у ході відкриття Національного стенду України.

Нагадаємо, найбільша в світі виставка сільгосптехніки Agritechnica-2023 офіційно відкрита.

Офіційне відкриття Національного стенду України на виставці Agritechnica-2023