Тваринництво
Головне:
Тваринництво

На Волині збудують новий комбікормовий завод

На Волині збудують новий комбікормовий завод

Агропромислова група «Пан Курчак» побудує в Локачах (Волинська область) новий комбікормовий завод – на місці нині діючого.

Про це розповів Степан Штуль, заступник директора з виробництва ТзОВ «Агротехніка», яке займається виробництвом комбікормів і входить до складу агропромгрупи.

«Зараз працюємо над пропозиціями іноземних фірм, які виготовляють обладнання для комбікормових заводів, – зазначив він. – Уже мали зустрічі з деякими інженерами-проєктантами європейських підприємств. Зокрема, приїздили делегації швейцарської компанії Bühler, австрійського міжнародного машинобудівного концерну Andritz AG, нідерландської промислової компанії Ottevanger Milling Engineers, німецьких компаній BDW Feedmill Systems GmbH & Co та Amandus Kahl. Свої пропозиції надали і з польської фірми TESTMER. До слова, обладнання останніх встановлене на Турійському та Локачинському комбікормових заводах».

Потужність нового заводу планується 30 тонн/годину, а також двозмінний режим роботи.

На підприємстві вироблятимуть комбікорми з пшениці, кукурудзи, ячменю та сої для всіх сільськогосподарських тварин і птиці, зокрема для бройлерів.

Як повідомлялося, KSG Agro робить ставку на якість власних комбікормів у стратегічному партнерстві з Cargill.