Тваринництво
Головне:
Тваринництво

KSG Agro у 2021 році робить ставку на якість власних комбікормів у стратегічному партнерстві з Cargill

Агрохолдинг KSG Agro планує в 2021 році істотно підвищити якість комбікормів, вироблених на власному комбікормовому заводі у Дніпропетровській області, завдяки стратегічному партнерству з компанією Cargill.

Про це повідомили в компанії.

«Поліпшення якості продукції та модернізація комбікормового заводу – один із наших стратегічних пріоритетів, – зазначив голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов. – Ми взагалі запланували наступний, 2021 рік, зробити роком підвищення якості кормів. У зв’язку з цим домовилися про стратегічне партнерство з компанією Cargill, визначили програму, в яку вона теж інвестує».

За домовленістю з Cargill ця програма передбачає підвищення кваліфікації й обмін співробітниками, модернізацію обладнання, створення сучасних лабораторій, додав Сергій Касьянов.

За його словами, вже найближчим часом ключові співробітники комбікормового заводу (зокрема, директор і провідні фахівці) пройдуть стажування на одному з українських підприємств Cargill, де вивчать нові технології, процеси автоматизації, інноваційні підходи до виробництва комбікормів та інше.

За результатами вивчення досвіду Cargill на комбікормовому заводі KSG Agro буде створено робочу групу, яка підготує програму модернізації підприємства, в тому числі технологічного, на основі інновацій та останніх ноу-хау.

Як повідомлялося, завдяки новій зернодробарці KSG Agro на 50% збільшив виробництво комбікормів.

Довідка

Комбікормовий завод KSG Agro сьогодні виробляє 120 тонн на добу та 2,5 тис. тонн на місяць. Для виробництва комбікормів використовується як власна сировина (кукурудза, пшениця, ячмінь, сорго), так і добавки, що купуються у Cargill, – премікси.

Журнали