Тваринництво

Людський чинник і біобезпека птахоферми ‒ в центрі уваги форуму Poultry Farming

Людський чинник і біобезпека птахоферми ‒ в центрі уваги форуму Poultry Farming

Можна витрачати значні суми на біобезпеку птахофабрики, але при цьому випустити з поля зору людський чинник. Чи не кожному птахогосподарству знайома його дія, що може звести нанівець багато зусиль у ланцюгу біобезпеки.   

Це і недотримання правил внутрішньої біобезпеки персоналом, і утримання домашньої птиці працівниками птахоферми, і відсутність контролю біобезпеки.

Про вплив людського чинника на біобезпеку й благополуччя господарства на Міжнародному практичному форумі Poultry Farming, що відбудеться 16-17 квітня у Львові, розкаже головний лікар ветеринарної медицини ТОВ «Ясенсвіт» Віктор Давидович.

А начальниця відділу контролю якості філії «Птахокомплекс «Миронівська птахофабрика» (МХП) Аліна Веремейчик поділиться з аудиторією, як організувати систему біобезпеки в зонах вирощування птиці. Звісно, з урахуванням впливу людського чинника.

Форум Poultry Farming організовує журнал «Наше птахівництво». Тут зустрінуться спеціалісти птахівничої галузі, провідні фахівці й консультанти міжнародного рівня, практики й науковці.

Технологам у сфері птахівництва також будуть цікаві доповіді фахівців щодо мінімізації негативного впливу токсинів, використання ферментів для підвищення продуктивності птиці, поліпшення несучості курей та інші.

Спеціалісти ветмедицини дізнаються, як уникнути наслідків аспергільозу, про нові виклики грипу птиці та європейській підхід у моніторингу вірусу грипу, причини патології кісткової тканини бройлерів і багато іншого.

Керівники протягом двох днів роботи форуму зможуть обговорити з напрями й тенденції розвитку птахівництва в Україні, дізнаються про програми для птахівників під час активної фази війни та після неї.

Ознайомтеся з детальною програмою й доповідачами форуму Poultry Farming і заплануйте свій візит.