Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Китай планує цього року побудувати 6,2 тис. нових свиноферм

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Китай планує цього року побудувати 6,2 тис. нових свиноферм

Уряд Китаю схвалив будівництво 6,2 тис. нових свиноферм у 2020 році, оскільки влада хотіла б обмежити імпорт свинини, оскільки його обсяг за І півріччя цього року вже перевищив увесь торішній.

Про це  пише euromeatnews.

Згідно з останніми даними, опублікованими GACC, імпорт свинини і субпродуктів у липні склав 560 тис. тонн, що на 87,1% більше, ніж торік, – підкреслив у своєму останньому звіті директор із продажів у Китай Genesus Inc. Лайл Л. Джонс. – Тільки імпорт свинини склав 430 тис. тонн, що на 120,2% більше, ніж торік». У новому прогнозі на 2020 рік зазначається, що імпорт свинини досягне 3,9 млн тонн за весь рік, що майже вдвічі перевищує обсяг імпорту в 2019 році.

Відновлення свиноферм, схоже, підтримується не лише державними субсидіями, а й великими інвестиціями з-за кордону.

Внутрішнє виробництво, як очікується, відновиться у другій половині 2020 року, але все ще може бути нижче нормального рівня, оскільки АЧС не було ліквідовано і спалахи все ще трапляються, що ускладнює поповнення запасів.

Крім того, в Китаї наразі добре контролюється COVID-19, тому споживання свинини в ресторанах, школах та інших підприємствах швидко відновлюється – очікується зростання попиту.

Цього року Китай уже імпортував 10,6 тис. голів племінних свиней. Прогнозується, що до кінця 2020 року країна закупить 15 тис. голів свиней, що стане новим рекордом імпорту. Із 26 млн племінних свиноматок у Китаї навіть 15 тис. голів – невелика кількість.

Через нестачу племінних свиней багато великих виробників реалізували стратегію з порятунку ринку молодих племінних свиней на своїх комерційних фермах для поповнення товарних запасів свиноматок. Продуктивність цих тварин, звісно, буде не на тому ж рівні, що і високоякісна генетика. «Ми чуємо повідомлення про 20-30%-ве зниження виробництва цих ринкових свинок проти високоякісної генетики», – зазначив Лайл Л. Джонс.

Як повідомлялося, Китай інвестує у величезний свинарський проєкт в Аргентині.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ