Тваринництво

KSG Agro оновлює поголів'я свиней за допомогою канадської генетики

Агрохолдинг KSG Agro розпочав оновлення поголів’я свиней за рахунок племінних тварин канадської генетики Genesus.

Про це повідомили в компанії.

На свинокомплекс підприємства «Стронг-Інвест», яке в KSG Agro відповідає за свинарський бізнес, прибула перша партія племінних свиней канадської генетики Genesus – 184 голови. Зокрема, 165 гібридних свиней F-1 (йоркшир х ландрас), 15 чистопородних свиней йоркшир, 2 кнури дюрок та 2 кнури ландрас. Наразі вони проходять карантин.

Всього заплановано 11 поставок свиней канадської генетики.

«Ми здійснюємо процес омолодження свинопоголів’я за рахунок найкращих зразків свинячої генетики, наявних на світових ринках, до яких, безумовно, відноситься канадська Genesus, – зазначив голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов. – Ключове завдання – задовольнити попит на якісну свинину та запропонувати українським споживачам, в тому числі свинарям, зразки кращої генетики, представленої в світі».

«Генетика компанії Genesus дозволяє отримувати нижчу собівартість виробництва, як порівняти з європейською», – зазначив Євген Шатохін, представник Genesus в Україні, засновник компанії «Генесус Україна» та Agrifood Consulting.

Свині генетики Genesus витривалі, швидко ростуть і добре розвиваються, виробляючи максимально можливу кількість кілограмів поросят із квадратного метра ферми, додав він.

Як повідомлялося, свинокомплекс KSG Agro використовує данську генетику Dunbred і веде переговори зі швейцарською генетичної компанією SUISAG.

До кінця 2021 року агрохолдинг оновить близько 30% свинопоголів’я, а також придбає близько 1 тис. голів свиноматок.

Завдяки омолодженню стада, свинокомплекс KSG Agro поліпшить якісні характеристики та замінить свиноматок основного поголів’я, що дозволить підвищити народжуваність поросят із високоякісною генетикою.

Нагадаємо, KSG Agro побудує генетичний репродуктор.

Довідка

Genesus – найбільша в світі приватна генетична компанія, що спеціалізується виключно на селекції свиней. Головний офіс компанії Genesus знаходиться в Канаді. Нуклеуси та ферми-репродуктори компанії розташовані в багатьох країнах світу, в тому числі у Канаді, США, Китаї, Таїланді, Філіппінах, Франції, Іспанії, Німеччині, Великобританії, Росії та інших.

Нині компанія представлена в Україні. На базі «Аграрної компанії 2004» у 2019 році створено нуклеус по породі велика біла (йоркшир) та мультиплікатор з виробництва гібридних свиней F-1 (йоркшир х ландрас).