Тваринництво

KSG Agro побудує генетичний репродуктор за 5 млн євро

Агрохолдинг KSG Agro спільно з партнерами інвестує 5 млн євро в розвиток генетичного репродуктора на своєму свинокомплексі для розвитку генетичного напряму в свинарстві.

Про це повідомив голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

За його словами, завдяки інвестиціям, на першому етапі планується довести кількість свиноматок до 500 голів, а на другому – до 2 тис.

«Говорячи про розвиток репродуктора для чистопородних свиноматок, ми аналізуємо два напрями. По-перше, працювати з данською генетикою Dunbred, що вже відмінно себе зарекомендувала, та, по-друге, доповнити її швейцарською генетикою кoмпанії SUISAG, – зазначив Сергій Касьянов. – Це дозволить збільшити продуктивність свиноматок як для нашого репродуктору, так і для потреб інших українських тваринників».

За його словами, термін повернення інвестицій складе шість-сім років. При цьому прямий контакт із генетикою дозволить отримати омолодження поголів’я з гарним здоров’ям, а також максимально збільшити продуктивність. 

Розвиток репродуктору дозволить оновити поголів’я, отримавши якісну свинарську продукцію, що користується високим попитом, переконаний Сергій Касьянов.

Як повідомлялося, KSG Agro завершив будівництво цеху відгодівлі.