Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Буковинське господарство запустило нову доїльну залу

Буковинське господарство запустило нову доїльну залу

Фермерське господарство «Молницьке» (Чернівецька область) побудувало новий тваринницький комплекс. Опоряджувальні роботи ще тривають, та доїльна зала вже працює.

Про це пише журнал The Ukrainian Farmer.

«Завдяки компанії «Брацлав», яка побудували нам цей найсучасніший комплекс із механізованою доїльною залою та молокопроводами, у нас створено максимально комфортні умови для корів, – зазначив голова ФГ «Молницьке» Костянтин Гаука, – а отже, збільшуються надої, якість молока стала вищою».

Оптимальні умови утримання тварин у корівнику в «Молницькому» створені з використанням сучасних конструкцій і технологій дають. Замість звичних стін – легкі металеві штори, які підіймаються й опускаються. У спеку тут прохолодно, завжди свіже повітря завдяки продуманій системі вентиляції, а взимку – тепло. На даху – прозорі вставки, тому у приміщеннях багато сонячного світла, що позитивно позначається на надоях.

Корів у господарстві утримують без прив’язі. Вони йдуть до напувалки з підігрівом чи до мінеральних брикетів, коли захочуть.

Для телят обладнали спеціальне приміщення із затишними індивідуальними боксами. Новонароджених у перші години життя годують спеціально приготовленим високоякісним молозивом. Для цього зоотехніки господарства створили банк молозива.

Окрім корів, «Молницьке» утримує ще кіз і овець. Доїльну залу для кіз також технічно переобладнав «Брацлав».

Довідка

Фермерське господарство «Молницьке» виробляє молочну продукцію з коров’ячого й козиного молока, постачає її до місцевих дитячих закладів. Створює власну мережу фірмових магазинів

Журнали