Техніка

За обприскування культиватором Steketee економія препаратів сягає 60%

Культиватор Steketee

Культиватор Steketee демонструє переваги боротьби з бур’янами за допомогою можливостей камери IC-Light та багатьох заводських рішень, зокрема, для обприскування гербіцидами та внесення рідких добрив у рядок.

Про це повідомляє прес-служба Lemken на своїй Фейсбук-сторінці.

«За допомогою культиватора Steketee рихлимо міжряддя, гербіцид вносимо тільки в рядок – це дає нам 50-60% економії препаратів. Другий обробіток – проходимо культиватором без препаратів. Третій прохід – заразом із підживленням: вносимо КАС, щоб дати рослині більше азоту до кінця вегетації. Доводимо нашу технологію до максимальної ефективності, адже Steketee дає змогу за один прохід виконувати багато операцій», – розповідає генеральний директор ПП «Україна-Агро-2С» (Хмельницька обл.) Олег Скринчук.

Камера є частиною системи IC-Light, разом із терміналом управління та розсувною рамкою для підрулювання. Програмне забезпечення розпізнає не лише зелений колір, а весь спектр кольорів. Камера чітко бачить рядки та міжряддя і точно веде культиватор із мінімальною відстанню до рядків (2 см). Також є можливість дистанційного сервісного обслуговування через SIM-карту.

Ширина рами культиватора Steketee становить від 3 до 15 м, кількість рядів обробітку – 6-18, ширина міжряддя – 8-100 см, робоча швидкість – у діапазоні від 3 до 20 км/год. Для керування агрегатом доступні такі системи: без керування/ручні/GPS/управління камерою.

Нагадаємо, LEMKEN удосконалює виробництво та готує до випуску нові надсучасні агрегати.