Техніка

LEMKEN удосконалює виробництво та готує до випуску нові надсучасні агрегати

LEMKEN

Компанія LEMKEN нарощує виробничі потужності шляхом будівництва нових заводів і осучаснення наявних. Крім того, вирбник розробляє нові автоматизовані знаряддя.

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі компанії.

У 2022 році компанія LEMKEN продовжуватиме свою програму модернізації на основному підприємстві в Альпені, що дозволить виконувати виробничі та складальні операції на найсучаснішому рівні, гнучко пристосовуючи їх до змінних умов.

Для задоволення високого попиту передбачено масштабне розширення складального підприємства в Харені, успішно переобладнаного в 2021 році під рядові сівалки, що також дасть можливість забезпечити виробництво великої кількості нових запланованих моделей.

Для машин Steketee сімейне підприємство будує у Нідерландах абсолютно новий завод із передовими технологіями, відкриття якого призначено на 3-й квартал 2023 року.

У 2022 році на ринок вийде нова коротка дискова борона Heliodor з розподільником для рідкого гною, а також лаповий культиватор Karat 10 з дисковими передплужниками. У галузі просапної техніки LEMKEN і Steketee представлять автоматичну просапну машину для внутрішньорядного прополювання IC-Weeder зі штучним інтелектом. Новинкою є комбінований, дуже економічний, стрічковий обприскувач до просапної машини.

До осіннього сезону з’явиться посівний комплекс Solitair DT у вигляді причіпної ґрунтообробної комбінації повністю нової конструкції. Також великий інтерес представляє дослідницький проект із вуглецевого землеробства, в рамках якого компанія LEMKEN спільно з Центром агроландшафтних досліджень Асоціації Лейбніца розробляє плуг, здатний на тривалий час доставляти CO2 на значну глибину, не зменшуючи вміст гумусу в орному шарі.

Нещодавно компанія LEMKEN представила концепцію автономного використання знарядь, метою якої є забезпечення та оптимізація процесу управління навісними агрегатами за допомогою системи контролю датчиків і системи відеоспостереження.

Раніше ми повідомляли, компанія LEMKEN завершила минулий рік із рекордними показниками.