Техніка

Причіп для перевезення сільгосппродукції Drakkar сумісний з будь-яким трактором

Виробник Joskin оснастив свій революційний причіп Drakkar тягово-зчіпним пристроєм, що сумісний із будь-якими тракторами, включно з моделями, колеса яких мають великий діаметр.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Стрілеподібний дишель

Дишель, розміщений майже горизонтально під шасі, забезпечує оптимальну лінію тяги, завдяки чому буксування причепа стає таким простим, як, наприклад, з коротким дишлем або під час руху вниз. Гідравлічна опора-«лапа» зникає, коли Drakkar перебуває у зчепленій позиції. Вона повністю ховається в дишель, що забезпечує максимальний дорожній просвіт. Те саме стосується й тяги напрямної осі, що проходить поряд зі дишлем.

Механічна підвіска
Гідравлічна підвіска

Drakkar адаптовано до найважчих робочих умов (колії, бруд), бо жодна механічна деталь не розташована нижче за тягово-зчіпний пристрій. Стрілеподібний вузький дишель забезпечує міцність і великий кут повороту. Його також оснащено у базовій комплектації підвіскою (механічною для двовісних моделей і гідравлічною – для тривісних), що гарантує водію комфорт під час руху. Задній гідравлічний захисний пристрій за потреби може відкидатися, наприклад, на операції з розвантаження, що запобігає накопиченню продукту. До того ж інструмент повністю відповідає вимогам сертифікації ЄС.

Нагадаємо, універсальний причіп Drakkar має герметичний самоочисний транспортер і вивантажує будь-яку сільгосппродукцію швидко та без пошкоджень.