Техніка

Передпосівний компактор SWIFTER SO сприяє якісному висіву цукрових буряків

Передпосівний компактор SWIFTER SO 8000 F

Господарство «Україна-Баїв» обробляє близько 3500 га ріллі й комбінує відвальну та безвідвальну технології обробітку ґрунту. Навесні придбали передпосівний компактор SWIFTER SO 8000 F від BEDNAR, що продемонстрував оптимальне співвідношення ціни та якості роботи.

Про це AgroTimes розповів власник ТОВ «Україна-Баїв» Ігор Павлович, (Волинська обл.).

«Він виконує в нас другу культивацію, ретельнішу: добре подрібнює грудки та вирівнює посівну площу, створює чудове посівне ложе, що дуже важливо для висіву цукрових буряків. Також робота компактора актуальна, якщо надалі заплановано обробку культури засобами захисту (не має бути великої брилуватості). Зазвичай працюємо на глибину 8-12 см», – зазначає власник підприємства.

Перше, на що звернув увагу господар – гідравлічно регулююча планка CRUSHBAR для вирівнювання верхнього шару ґрунту. Також він відзначає те, що SWIFTER SO 8000 F виготовлено з хорошої сталі, немає такого, щоб щось лопало чи тріскало. Налаштування просте та швидке. Підшипникові вузли якісні, є і змащувані, і незмащувані. Загалом обслуговування мінімальне.

«За зміну (8 год) агрегат обробляє близько 60 га. Однак питання швидкості для нас – не головне. Перед сівбою нам важливо, щоб компактор ішов перед за сівалкою з розривом не більше як 10 га, й ґрунт не пересушувався. Особливо це актуально під час сівби кукурудзи та буряку. Таким чином, швидкість руху становила 12-16 км/год», – додає Ігор Павлович.

Нагадаємо, глибокорозпушувач TERRALAND вирізняється міцністю за екстремальних умов.