Техніка

Передпосівний компактор SWIFTER SO забезпечує ідеальну структуру ґрунту

Передпосівний компактор SWIFTER SO

Господарство «Луга Нова» торік придбало передпосівний компактор SWIFTER SO 8000 F від BEDNAR. Зазначають, що знаряддя цього виробника привабило високою якістю ґрунтообробітку та простотою в експлуатації.

Про це AgroTimes розповів заступник директора з механізації в АФ «Луга Нова» Андрій Пасось (Волинська обл.).

«За один прохід знаряддя підрізає бур’яни, подрібнює грудки, вирівнює та ущільнює ґрунт. Передпосівний обробіток виконуємо на глибину 5-7 см зазвичай після культивації іншим агрегатом. Компактором працюємо тоді, коли сівба культури вимагає ідеальної структури ґрунту – щоб забезпечити насінню найкращі стартові умови для проростання», – зазначає Андрій Пасось.

Так,  якість роботи агрегата, за його словами, на високому рівні. Усі задані параметри дотримуються. У конструкції дуже вдало застосовано стрільчасті лапи з пружинною стійкою. Також відзначають коток Crosskill, що забезпечує відмінне подрібнення. І навіть, коли умови сприяють забиттю котка, він самоочищається. Відчутною перевагою є можливість гідравлічного регулювання глибини прямо з трактора. Обслуговувати знаряддя також дуже зручно.

Передпосівний компактор SWIFTER SO 8000 F

«Агрегат ми придбали у дилера «Тайтен Машинері УКРАЇНА». Нас дуже якісно обслужили. Зібрали знаряддя у повній комплектації, провели інструктаж, увели в експлуатацію, показали всі регулювання. І за весь час користування техніка працює без жодних проблем», – додає Андрій Пасось.

Раніше повідомлялося, дисковий лущильник SWIFTERDISC демонструє високу продуктивність.