Техніка

Глибокорозпушувач TERRALAND вирізняється міцністю за екстремальних умов

Глибокорозпушувач TERRALAND TN від BEDNAR

У господарстві «Дзялів» рік тому придбали глибокорозпушувач TERRALAND TN 4000 M9R від компанії BEDNAR і відзначають, що результати перевершили очікування.

Про це AgroTimes розповів головний агроном ФГ «Дзялів» Віталій Білоус (Вінницька обл.).

«Працюємо на максимальну глибину – до 55 см. Якість обробітку виявилась набагато кращою, ніж ми розраховували. На момент обробітку всі наші малі трактори були зайняті й довелося агрегатувати глибокорозпушувач із 410-сильним JohnDeere 8R. Ми думали, що агрегат не витримає такої потужності, бо розробляли ґрунт навіть у садах. Але TERRALAND виявився дуже витривалим і міцним. Метал знаряддя має високу якість. Хочу сказати, що він працює не гірше від відомих закордонних аналогів, навіть краще», – зазначає головний агроном.

Оскільки працювали на максимальну глибину й ґрунти господарства дуже важкі, то швидкість обробітку була невисокою – до 8 км/год. Разом із тим витрати пального помірні.

Торік з агрегатом працювали за сильної засухи, втім, він чудово впорався, витримав глибину, добре розробив ґрунт. Крім того, знаряддя дуже зручно налаштовувати й обслуговувати.

«І з дилером «Тайтен Машинері Україна» нам пощастило. У нього ми брали агрегати й інших виробників. Сервіс цієї компанії один із найкращих. Після такого позитивного досвіду ми замовили від BEDNAR ще й дисковий лущильник. Порівнюючи з іншими брендами, цей – на висоті. Та ще й вартість агрегата в рази нижча, ніж в інших європейських виробників», – додає Віталій Білоус.

Нагадаємо, TERRALAND дає змогу почати посівну на тиждень раніше.