Техніка
Головне:
Техніка

Культиватор Vector відзначається універсальністю, - досвід «Білий Стік»

Культиватор Vector

У приватній агрофірмі «Білий Стік», що на Львівщині, поступово переходять на безвідвальну технологію. Разом з тим здійснюють глибоке розпушування ґрунту та чимало інших операцій універсальним культиватором Vector.

Про це AgroTimes розповів головний агроном ПАФ «Білий Стік» Петро Черкас (Львівська обл.).

«Ми поки працюємо на класичній технології обробітку ґрунту, вологи вистачає, але все-таки вже зменшуємо оранку, тому що побачили різницю між зораним полем і тим, де зроблено глибоке розпушування ґрунту. Зокрема, за розпушення помітили меншу вологовіддачу та навіть вищу врожайність культур. Так, практикуємо наразі безвідвальну технологію», – зазначає головний агроном.

Для глибокого розпушування ґрунту та закриття вологи використовують багатофункціональний культиватор Vector від KÖCKERLING.

«Ми користуємось ним уже шість років і агрегат нам подобається. Він може виконувати багато операцій. Наприклад, працює як культиватор, від 5 см, і як глибокорозпушувач, до 30 см. Культиватор добре витримує глибину. Агрегат має ширину захвату 8 метрів, але ми можемо знімати дві бокові секції і працювати на 6 метрів. Тобто, він дуже універсальний», – додає Петро Черкас.

Нагадаємо, зі знищенням бур’янів впораються лаповий і дисковий агрегати. Раніше повідомлялося, за яких умов глибоке розпушування ґрунту дасть максимальний ефект.

Журнали