Техніка

HORSCH заклав фундамент нового центру з обробки поверхонь

Компанія HORSCH Maschinen GmbH з 1984 року займається створенням та розробкою сільськогосподарських рішень для обробки ґрунту, висіву та захисту рослин. Компанія значно зросла за останні роки – як у Німеччині, так і на міжнародному рівні. Наразі у Швандорфі працює понад 1000 співробітників, а в усьому світі близько 2700 осіб. Щоб реалізувати пов’язане з цим збільшення потужності, HORSCH будує новий центр обробки поверхонь загальною площею 12 000 м2 і робить одну з найбільших інвестицій в основний об’єкт у розмірі близько €20 млн. Таким чином, буде створено до 50 нових робочих місць.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Церемонія закладки першого каменю минулого місяця стала офіційним початком будівництва нової будівлі.

На майданчику вже розпочалися роботи, щоб можна було здійснити заплановане на квітень 2023 року введення в експлуатацію. Керівництво HORSCH подякувало місту за прихильність до процесу затвердження. Натомість Андреас Вопперер (2-й лорд-мер Швандорфа) наголосив на важливості HORSCH як роботодавця в регіоні і на тому, що місто підтримує створення нових робочих місць.

Нова будівля також знижує викиди CO2 компанією HORSCH: «Досі ми працювали з вологим забарвленням, тобто, з використанням розчинників. Але ми хотіли уникнути цього на майданчику в Швандорфі і тепер впроваджуємо 100-відсоткове порошкове покриття в новій будівлі. Це означає, що ми більше не вироблятимемо жодних викидів, що для нас особливо важливо», – зазначає співвласник компанії HORSCH Філіпп Хорш.

Компанія HORSCH також обрала процес попереднього очищення, що працює за замкнутим циклом. Таким чином не утворюватимуться стічні води. З цією метою використовуються певні системи водопідготовки.

У новому центрі для співробітників створюються ергономічні робочі місця та зони відпочинку.

Вийнятий матеріал для будівельного майданчика буде використано для рекультивації у колишньому районі видобутку бурого вугілля Вакерсдорф. З цією метою компанія HORSCH надала близько 100 000 м³ ґрунту.

Максимальна продуктивність центру становитиме 575 000 м2/рік фарбованого матеріалу. На доступних площах даху будуть встановленні фотоелектричні системи. Також можливе використання відновлюваних джерел енергії, таких як деревина, сонячна енергія, біогаз.

Раніше ми повідомляли, компанія HORSCH планує виробництво техніки в Україні.