Техніка
Головне:
Техніка

Дрони XAG показали вищу продуктивність, ніж традиційні обприскувачі

Дрони XAG

Дрони XAG для внесення ЗЗР вперше в Україні показали найвищу продуктивність, зокрема, в порівнянні з класичними причіпними та самохідними обприскувачами.

Про це повідомляє прес-служба DroneUA.

Компанія DroneUA протестувала дрони для обприскування XAG на полях холдингу «Агро-Регіон» у с. Велика Олександрівка Київської області.

Керування трьох дронів для внесення ЗЗР здійснювалося одним оператором. Так, дрони XAG обробили посів площею 43 га за 53 хв, відповідно, кожен безпілотник окремо – близько 14,3 га, або 16,22 га/годину.

«43 га за 53 хвилини — це дуже сильна продуктивність. Навіть виняткова! При тому, що всім процесом керував лише один оператор. Я ніколи не оцінював дрони як промисловий інструмент для обприскування, але після цього випробування вектори міркування щодо внесення ЗЗР змінилися. Тепер будем серйозно дивитися на дрони-обприскувачі», – зазначив операційний директор холдингу «Агро-Регіон» Володимир Кравцов.

Нагадаємо, агродрон XAG від DronUA вперше в Україні придбали у лізинг зі страхуванням. Раніше повідомлялося, «Кусто Агро» вносить ґрунтовий досходовий гербіцид дроном XAG.

Журнали