Техніка

«Кусто Агро» вносить ґрунтовий досходовий гербіцид дроном

Представники R&D департаменту в «Кусто Агро» проводять виробничий дослід, зокрема, вносять ґрунтовий досходовий селективний гербіцид дроном.

Про це повідомляє «Кусто Агро» на своїй Фейсбук-сторінці.

«Наші колеги заклали перший виробничий дослід на посівах соняшнику. Поле площею 100 га було поділено на дві частини: одну частину обробляли самохідним обприскувачем (норма робочого розчину 150 л/га.), іншу частину поля – дроном XAG XP 2020, з різними нормами виливу робочого розчину (5 л/га, 10 л/га та 20 л/га)», – повідомляють у компанії.

Разом з тим зазначають, що чекають прибавку урожайності на ділянці, обробленій дроном, за рахунок відсутності ущільнення ґрунту від обприскувачів та збереження рослин від наїзду техніки.

«Технології не стоять на місці і дрон XAG XP 2020, який лише в цьому сезоні офіційно з’явився на українському ринку, експерти  в один голос називають відкриттям року і кращим рішенням для більшості господарств», – відзначають у повідомленні.

Нагадаємо, у «Кусто Агро» прискорили оборотність своїх вагонів. Раніше повідомлялося, «Кусто Агро» тестує дрони на власних полях для використання в 2021 році.