Техніка
Головне:
Техніка

XAG представив нові безпілотники та польових роботів

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Під час щорічної конференції китайський виробник XAG представив три моделі сільськогосподарських безпілотників та два різновиди безпілотного наземного автомобіля R150.

Про це повідомляє Future Farming.

XAG P40 і P80 – це дві нові моделі сільськогосподарського безпілотника серії XAG, які можуть проводити автономне картографування, точне розпилення та інтелектуальну трансляцію на складних місцевостях. Користувачі можуть керувати новою серією XAG P за допомогою мобільного додатку для збору польових карт високої чіткості, розподілу насіння, розкидання добрив та внесення пестицидів, що в минулому можна було реалізувати лише за допомогою багатьох інструментів.

Сільськогосподарський дрон P40 призначений для дрібних фермерських господарств. Він може нести резервуар для рідини об’ємом 20 л і обприскувати 15 га землі за годину з рівномірним, точним захистом посівів. 

Дрон XAG P80 піднімає до  40 кг і здатний покрити 20 га сільськогосподарських угідь за годину з обприскуванням із змінною швидкістю.

Сільськогосподарський дрон V40 краще використовує свій низхідний потік, щоб змусити розпилювані частинки вдвічі краще  проникати в листя та рослини. Вантажопідйомність 

дрона становить 20 кг, ширина розпилення – 10 метрів. V40 здатен обробити  опера 16 га на годину.

Також продемонстровано два удосконалені моделі наземного роботизованого транспортного засобу R150. R150 дебютував у Китаї минулого року з широким спектром можливостей, таких як обприскування сільськогосподарських культур, транспорт на фермах та моніторинг полів.

Завдяки контейнеру об’ємом 220 л та системі RevoCast, R150 може доставляти насіння, тверді речовини, органічні добрива тощо у цільові зони. Інша версія може у 5 разів ефективніше, ніж вручну, косити бур’яни у важкодоступних місцевостях.

Читайте також: В Україну прийшов крупний виробник агродронів

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ