Техніка

XAG представив нові безпілотники та польових роботів

Під час щорічної конференції китайський виробник XAG представив три моделі сільськогосподарських безпілотників та два різновиди безпілотного наземного автомобіля R150.

Про це повідомляє Future Farming.

XAG P40 і P80 – це дві нові моделі сільськогосподарського безпілотника серії XAG, які можуть проводити автономне картографування, точне розпилення та інтелектуальну трансляцію на складних місцевостях. Користувачі можуть керувати новою серією XAG P за допомогою мобільного додатку для збору польових карт високої чіткості, розподілу насіння, розкидання добрив та внесення пестицидів, що в минулому можна було реалізувати лише за допомогою багатьох інструментів.

Сільськогосподарський дрон P40 призначений для дрібних фермерських господарств. Він може нести резервуар для рідини об’ємом 20 л і обприскувати 15 га землі за годину з рівномірним, точним захистом посівів. 

Дрон XAG P80 піднімає до  40 кг і здатний покрити 20 га сільськогосподарських угідь за годину з обприскуванням із змінною швидкістю.

Сільськогосподарський дрон V40 краще використовує свій низхідний потік, щоб змусити розпилювані частинки вдвічі краще  проникати в листя та рослини. Вантажопідйомність 

дрона становить 20 кг, ширина розпилення – 10 метрів. V40 здатен обробити  опера 16 га на годину.

Також продемонстровано два удосконалені моделі наземного роботизованого транспортного засобу R150. R150 дебютував у Китаї минулого року з широким спектром можливостей, таких як обприскування сільськогосподарських культур, транспорт на фермах та моніторинг полів.

Завдяки контейнеру об’ємом 220 л та системі RevoCast, R150 може доставляти насіння, тверді речовини, органічні добрива тощо у цільові зони. Інша версія може у 5 разів ефективніше, ніж вручну, косити бур’яни у важкодоступних місцевостях.

Читайте також: В Україну прийшов крупний виробник агродронів