Овочі-Ягоди-Сад

Садівників закликали надавати гуманітарну допомогу

Садівників закликали надавати гуманітарну допомогу

Володимир Гуржій, керівник компанії-експортера яблук USPA Fruit закликав садівників надавати гуманітарну допомогу. Адже яблука в Україні ще дуже багато, та багато тих, хто потребує продовольчої допомоги. Він пообіцяв допомогти з організацією логістики.

Про це Володимир Гуржій написав у своїй колонці на AgroTimes.

«Хотів би попросити виробників яблука, по можливості, брати участь у волонтерському русі: яблука все ще дуже багато, а в Україні є багато тих, хто потребує продовольчої допомоги, – зазначив він. – Ми допомагаємо в організації ланцюга постачання таких вантажів». 

Він описав, що і до війни внутрішній ринок яблук мав не кращу кондицію з погляду споживаності і цін. 

«Нині він перебуває у рамках «військової економіки» – і цим все сказано. Логістика обмежена ліквідністю транспорту та географією поставок усередині країни, і дуже дорога; деякі РЦ розбомблені», – зазначив експерт.

Також був складним експорт, особливо на початку війни.

«Проте я не хотів би нагнітати, адже всі учасники ринку й так перебувають у складній ситуації. Але вона контрольована. Ми продовжуємо виконувати взяті він зобов’язання, перезапускаємо експорт. Усі чекаємо на закінчення війни, боремося, хто на полі бою, хто в економічному форматі», – підсумував експерт.

Читайте також: Експорт яблук скоротився в рази, але ціна найкраща