Елеватор

Волинські агрокомпанії будують переробні підприємства для утилізації відходів тваринництва

Волинські агрокомпанії будують переробні підприємства для утилізації відходів тваринництва

ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» у вересні-жовтні 2018 року планує завершити будівництво крематорію для утилізації відходів тваринного походження.

Про це повідомили у департаменті агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації.

За попередніми даними, нове підприємство перероблятиме 250 тонн відходів на добу. Це дозволить обслуговувати не тільки потреби всіх тваринницьких комплексів Волині, але й усієї Західної України.

«Підприємство уклало договори на придбання новітнього обладнання для переробки відходів тваринного походження та виробництва кормів для тварин і риби», – повідомив представник птахофабрики Олег Паламарчук.

При цьому енергію, яка виділяється в результаті спалювання, підприємство використовуватиме для обігріву виробничих приміщень, зазначив він.

За словами Олега Паламарчука, вже виділено ділянку, розроблено детальний план та проект землевідведення. До кінця поточного року очікується отримання дозволу на будівництво переробного комплексу.

Тим часом на базі волинського фермерського господарства «Поляна М» (село Тростянець) впроваджують альтернативну систему утилізації відходів тваринного походження, повідомив заступник голови господарства Олег Кичма.

Вже виготовлено відповідну документацію на будівництво переробного комплексу, який виготовлятиме кісткове борошно. Окрім того, наразі розробляється проектна документація на встановлення очисних споруд для потреб господарства.

За інформацією директора департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА Юрія Горбенка, у 2016 році від переробних та сільськогосподарських підприємств Волині надійшло 13,6 тис. тонн відходів тваринного походження. З них левова частка припадала на Володимир-Волинську птахофабрику та птахокомплекс «Губин».

У цьому році очікується, що сільгосппідприємства вироблять 13,2 тис. тонн відходів тваринного походження, м’ясопереробні – 750 тонн.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!